NelerYaparız ?

Şirketimiz kurumsal profili,misyon & vizyonumuz

Firma Profili

• Fimaks Plastik A.Ş. 2007 yılından beri Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde 20.000 m² üzerinde 10.000 m² kapalı alana sahip, PET Folyo (levha) , PET Kap/Kapak ve PET Lenticular Levha üretim yapmakta olan bir firmadır. Kaliteli ürünlerini en iyi hizmetle, en uygun fiyatla sunmayı prensip edinen ve bunun yanında müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kurumdur

• Fimaks Plastik A.Ş.’nin makine parkuru son sistem teknoloji ile donatılmıştır. 5.000ton/yıl PET Levha, 120 milyon adet PET Kap/kapak ve 9 milyon adet PET Lenticular tabakayı yüksek kalite standartlarında üretebilme kapasitesine sahip bir tesistir. Ayrıca Türkiye’deki ilk PET Lenticular Levhayı üretme ve dünyada da sayılı firmalardan biri olma gururunu yaşamaktadır.

Misyon

• Fimaks Plastik A.Ş.’nin öncelikli misyonu; pazarlama ve teknik departmanlardaki eğitimli ve uzman kadrosuyla, yurt içinde ve yurt dışındaki müşterilerine samimi, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Yenilik

• Kendisine yeniliği, sürekli iyileştirme ve geliştirmeyi hedef edinen firmamız, ISO9001:2008 kalite belgesiyle de destekleyerek, kurumsal yapısını güçlendirmeye devam etmektedir.

PET FOLYO

Ürün Kategorisi PET
Renk Şeffaf (İstğe bağlı renk seçenekleri)

PET TABAKA

Ürün Kategorisi PET
Renk Şeffaf (İstğe bağlı renk seçenekleri)

PET LENTİCULAR

Ekstrüzyon hattımızda yılda 5.000 ton/yıl PET Levha üretebilmekteyiz. Kalınlık limitleri 150 mikron ile 1350 mikron arasındadır. Genişlik olarak maksimum 1000mm levha çekebilmekteyiz. Müşteri talepleri doğrultusunda istenilen rengi yüksek hassasiyette de üretebilmekteyiz.


+90 (282) 674 52 94 - 95
info@limera.com.tr
Velimeşe Organize Sanayi Bölgesi 226.Sok.Dış Kapı No:3/1
Ergene / Tekirdağ/Türkiye,59880